20 09 2019

Pełny etatBlacharz/lakiernik

Konektia International – Dodane przez KONEKTIA international Holandia, Holandia

Oferta pracy

r e k l a m a

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
BLACHARZ / LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:
doświadczenie na stanowisku blacharza lub lakiernika samochodowego
samodzielność na stanowisku pracy
gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
chęć nauki i poszerzania wiedzy
przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przygotowanie aut do lakierowania, lakierowanie różnymi metodami
prace blacharskie – auta uszkodzone, prace reparacyjne
dbanie o stanowisko pracy
OFERUJEMY:
stałe tygodniowe wynagrodzenie, 13 euro na rękę/godzina
możliwość pracy nadgodzin
DARMOWE zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z internetem
w pełni wyposażone zakwaterowanie
ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
opiekę polskojęzycznego koordynatora
Witam!

Zachęcam do aplikowania na ofertę. Jasne warunki pracy oraz wynagrodzenia a co najważniejsze – oferujemy możliwość pracy na stałe, z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jeśli jest to pierwszy wyjazd za granicę – nie ma się co martwić, pomagamy we wszelkich formalnościach.

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV.

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY KONEKTIA

Jak aplikować?

Aplikacje poprzez formularz lub telefon pod nr +48 500 895 349

Praca w branży: Instalacja, Utrzymanie, Serwis. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca, Holandia, blacharza, lakiernika, zarobki, lakiernik, blacharz i rotterdam. Wynagrodzenie: powyżej 10000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 7 dni.