r e k l a m a

W dzisiejszych czasach można zarobić pieniądze w internecie na wiele sposobów. Jednym z nich jest sprzedaż gotowych szablonów stron internetowych. Można je kupić lub stworzyć samemu. Istnieje kilka sposobów na sprzedaż gotowych szablonów stron internetowych. Jednym z nich jest sklep internetowy. Sklep internetowy to strona internetowa, na której można kupić szablony stron internetowych. Innym sposobem jest aukcja internetowa. Aukcja internetowa to strona internetowa, na której można sprzedać szablon strony internetowej. Sprzedaż szablonów stron internetowych jest bardzo prosta. Wystarczy, że kupisz lub stworzysz szablon strony internetowej. Następnie sprzedasz go na sklepie internetowym lub aukcji internetowej. Zaletą sprzedaży szablonów stron internetowych jest to, że jest to bardzo prosty sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Wymaga jedynie kupna lub stworzenia szablonu strony internetowej. Nie wymaga on żadnej dodatkowej wiedzy ani umiejętności. Sprzedaż szablonów stron internetowych może być bardzo dochodowa. Wynika to z tego, że szablon strony internetowej można kupić lub stworzyć bardzo tanio. Następnie można go sprzedać za dużo wyższą cenę. Dzięki temu można zarobić dużo pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Podsumowując, sprzedaż szablonów stron internetowych jest bardzo prostym i dochodowym sposobem na zarabianie pieniędzy w internecie.

Praca poza biurem

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Praca zdalna to forma wykonywania pracy, w której pracownik nie musi stawić się w siedzibie firmy. Może pracować z dowolnego miejsca, najczęściej z domu, biura coworkingowego lub innego miejsca, w którym ma dostęp do internetu. Praca zdalna jest coraz bardziej popularna, a wiele firm decyduje się na taki model wykonywania pracy. Praca zdalna ma wiele zalet, takich jak możliwość pracy z dowolnego miejsca, elastyczny czas pracy, brak dojazdów do pracy czy możliwość łączenia pracy z innymi obowiązkami. Niektórzy pracownicy uważają jednak, że praca zdalna ma także wady, takie jak brak bezpośredniego kontaktu z kolegami z pracy, trudności w komunikacji czy izolacja społeczna. Praca zdalna to coraz popularniejszy sposób wykonywania pracy. Według badań z roku 2017 aż 4,2 mln Polaków pracowało zdalnie, a liczba ta stale rośnie. Praca zdalna jest możliwa w wielu zawodach, np. w administracji, sprzedaży, marketingu, programowaniu, grafice czy księgowości. Możliwość pracy zdalnej jest także coraz częściej wymagana przez pracodawców. Praca zdalna ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość pracy z dowolnego miejsca. Pracownicy mogą pracować z domu, biura coworkingowego czy innego miejsca, w którym mają dostęp do internetu. Praca zdalna umożliwia także elastyczny czas pracy. Pracownicy mogą dostosować swój grafik do swoich potrzeb i obowiązków. Praca zdalna pozwala także zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ pracownicy nie muszą dojeżdżać do siedziby firmy. Praca zdalna ma także wady. Jedną z nich jest brak bezpośredniego kontaktu z kolegami z pracy. Pracownicy mogą czuć się izolowani i osamotnieni. Praca zdalna może także utrudniać komunikację. Pracownicy mogą mieć trudności w nawiązywaniu kontaktów z kolegami z pracy. Aby praca zdalna była efektywna, pracownicy muszą Discipline i planowania. Należy ustalić sobie jasne cele i ścieżkę działania. Konieczne jest także ustalenie planu dnia i organizacja czasu pracy. Należy także ustalić miejsce pracy i zadbać o odpowiednie wyposażenie. Przed rozpoczęciem pracy należy także ustalić zasady współpracy z innymi pracownikami. Bardzo ważne jest także utrzymywanie kontaktów z kolegami z pracy.

Krok po kroku: Tworzenie CV, które działa

Opublikowane przez | 24 sierpnia 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak napisać dobre CV, które przyciągnie uwagę pracodawcy? Pamiętaj, że CV to nic innego jak życiorys. Być może jest to twoja pierwsza praca, albo kolejny etap w twojej karierze. W tym artykule postaram się odpowiedzieć na pytanie jak napisać dobre CV.

Zacznijmy od początku. CV składa się z kilku części:

  • Dane osobowe – imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail.
  • Cel zawodowy – krótko i jasno określ czego oczekujesz od przyszłej pracy, czego chcesz się nauczyć. Pamiętaj, aby było to zwięzłe i konkretne.
  • Umiejętności – tu wypisz wszystkie swoje umiejętności, które mogą być przydatne w pracy. Możesz podzielić je na umiejętności osobiste i zawodowe.
  • Doświadczenie zawodowe – wypisz wszystkie miejsca pracy, staże, wolontariaty, praktyki, które odbyłeś w swoim życiu. WAŻNE! Podawaj tylko te, które są związane z wymarzonym przez ciebie zawodem.
  • Edukacja – tu wypisz wszystkie szkoły, kursy i ukończone studia. Pamiętaj aby szczegółowo opisać najważniejsze przedmioty oraz umiejętności, które nabyłeś na danym kierunku.
  • Hobby – tu możesz wypisać swoje pasje, hobby, które cię interesują. Pamiętaj aby były one związane z wymarzonym zawodem.
  • Języki obce – podaj jakie języki obce opanowałeś i w jakim stopniu.

Pamiętaj CV ma pomóc ci w znalezieniu pracy, dlatego ważne jest aby zawierało ono wszystkie wymienione powyżej informacje oraz było dokładne i aktualne. Nie warto kłamać w CV, ponieważ możesz narazić się na konsekwencje prawne. Jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego, ważne jest abyś wykazał się inicjatywą. Możesz pisać o Twoich hobby, zajęciach dodatkowych, kursach i szkoleniach, dzięki którym nabyłeś nowych umiejętności. Pamiętaj aby w CV było jak najmniej błędów ortograficznych. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, możesz poprosić kogoś o poprawienie CV.

Na koniec przytoczę kilka przykładów stron, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat jak napisać dobre CV:

r e k l a m a

Ostatnie dziesięciolecie to okres, który przyniósł wiele zmian w świecie pracy. Jak skutecznie wyszukiwać pracę? Czy warto szukać pracy w internecie? Jakie stanowiska można znaleźć w sieci? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Jak wynika z badań CBOS, aż 80% Polaków korzysta z internetu w poszukiwaniu pracy. Dlaczego tak dużo osób decyduje się na wyszukiwanie pracy w sieci? Głównym powodem jest szeroki wybór ofert pracy, możliwość porównywania ofert oraz łatwy dostęp do wielu różnych źródeł.

Na początku warto zastanowić się, jakie stanowisko można znaleźć w sieci. Niezaprzeczalnym faktem jest, że wiele ofert pracy można znaleźć online. Zaleca się korzystanie z popularnych portali pracy, takich jak OLX, Indeed czy LinkedIn. Warto także skorzystać z ofert pracy zamieszczanych na stronach firm, np. Daimler, Georgetown University czy Google.

Kiedy już wiemy, gdzie szukać pracy, warto zastanowić się, jakie są najlepsze sposoby na jej znalezienie. Warto pamiętać, że wyszukiwanie pracy wymaga cierpliwości i systematyczności. Przede wszystkim warto utworzyć profil na popularnym portalu społecznościowym, takim jak LinkedIn. Dzięki temu można łatwo nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami. LinkedIn to także świetne miejsce do Followingu firm, które nas interesują oraz do obserwowania ogłoszeń o pracę.

Innym popularnym sposobem na znalezienie pracy w internecie jest skorzystanie z tak zwanych wyszukiwarek ofert pracy. Najpopularniejszymi wyszukiwarkami ofert pracy są Google Jobs oraz Indeed. Warto także skorzystać z ofert pracy umieszczanych na stronach internetowych popularnych portali pracy, takich jak Portal Pracy czy e-Praca.

Oprócz wyszukiwarek ofert pracy warto także korzystać z tak zwanych agencji pośrednictwa pracy. Agencje pośrednictwa pracy (AP) to podmioty świadczące usługi pośrednictwa pracy, które pomagają osobom poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego dla nich stanowiska. AP działają na podstawie umowy o świadczenie usług pośrednictwa pracy zawartej z pracodawcą. Agencje pośrednictwa pracy funkcjonują na rynku pracy od wielu lat i są jednym z popularnych sposobów na znalezienie pracy. Szukając pracy w internecie warto skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy, takich jak Hays, Antal czy Manpower.

Ostatnim popularnym sposobem na znalezienie pracy w internecie jest skorzystanie z tak zwanego systemu rekrutacji online. Systemy rekrutacji online (ang. Applicant Tracking System, ATS) to oprogramowanie stosowane przez pracodawców do gromadzenia, przechowywania i analizowania danych o kandydatach do pracy. Systemy te umożliwiają pracodawcom łatwy i szybki dostęp do danych kandydatów, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces rekrutacji. 

Podsumowując, wyszukiwanie pracy w internecie to świetny sposób na znalezienie odpowiedniego dla siebie stanowiska. Aby jednak było skuteczne, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim warto utworzyć profil na popularnym portalu społecznościowym, takim jak LinkedIn. Dzięki temu można łatwo nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami. LinkedIn to także świetne miejsce do Followingu firm, które nas interesują oraz do obserwowania ogłoszeń o pracę. Innym popularnym sposobem na znalezienie pracy w internecie jest skorzystanie z tak zwanych wyszukiwarek ofert pracy. Najpopularniejszymi wyszukiwarkami ofert pracy są Google Jobs oraz Indeed. Warto także skorzystać z ofert pracy umieszczanych na stronach internetowych popularnych portali pracy, takich jak Portal Pracy czy e-Praca. Oprócz wyszukiwarek ofert pracy warto także korzystać z usług agencji pośrednictwa pracy oraz skorzystać z systemu rekrutacji online.

Praca w Czechach

Opublikowane przez | 19 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Nasz portal specjalizuje się w pośrednictwie pracy. W tym zakresie posiadamy duży bagaż doświadczenia. Realizujemy kampanie dla pracodawców z całej Polski, a także z zagranicy. Nasza fachowość oraz zadowolenie klientów instytucjonalnych oraz prywatnych pozwoliła nam zebrać szeroką bazę firm które oferują dla Państwa ciekawą pracę w wielu miejscach w Polsce i poza jej granicami.
Aktualnie chcemy przedstawić państwu ofertę której hasło brzmi: „praca Czechy”. Zaletą skorzystania z oferty pracy w Czachach są między innymi:
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
– zarobki adekwatne do doświadczenia i wkładu pracy,
– możliwość poznania kultury kraju,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Kogo szukamy? Dla naszego klienta szukamy pracowników z różnych branż. Jeśli nie straszna Ci praca w systemie zmianowym, jesteś odpowiedzialny, umiesz pracować w zespole. Cechuje Cię pozytywne nastawienie do życia i nie boisz się nowych wyzwań to oferta pracy w Czechach jest skierowana właśnie do Ciebie! Nie czekaj, szukaj anonsów pod hasłem „praca Czechy” na naszym portalu.

Oferta pracy w Czechach jest skierowana do osób mieszkających w: Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Lublinie, Białymstoku, Szczecinie, Trójmieście i wielu innych miastach Polski.

Jeżeli długo szukasz pracy w kraju. Jeśli z dotychczasowej pracy jesteś niezadowolony. Zmień swój los! Podejmij wyzwanie, otwórz się na nowe możliwości korzystając z naszej oferty! Pamiętaj z nami zyskasz doświadczenie i ciekawą pracę!

Praca we Włoszech

Opublikowane przez | 19 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Dla wielu osób szukających pracy atrakcyjnym rozwiązaniem staje się szukanie oferty pracy za granicą. Jednym z kierunków są między innymi słoneczne i piękne Włochy. Sprawa wynagrodzenia jest tu rzeczą jak najbardziej zachęcającą – minimalna stawka godzinowa waha się w okolicach 6 euro, a średnie zarobki to około 1500 lub 2000 euro miesięcznie.
Strona www przedstawia ogłoszenia o pracę we Włoszech. Jest bardzo użytecznym narzędziem pomagającym w znalezieniu dobrej oferty zarówno sezonowo, jak i na stałe. Dzięki możliwości wypełnienia i nadesłania cv oraz życiorysu użytkownicy mają szansę skontaktować się z wybranymi przez siebie ofertami i ogłoszeniami.
Szansa na znalezienie pracy poprzez Internet jest dziś nieporównywalnie wyższa od szukania sposobności zarobku przez gazetę lub ogłoszenia na tablicach. Duża i szeroka baza kontaktów potencjalnych pracowników zachęca pracodawców do oferowania miejsc pracy. Dzięki weryfikacji cv i życiorysu w jasny i wygodny sposób można zaproponować swoje usługi oraz możliwość podjęcia pracy i w kraju, i za granicą.
Praca Włochy to dobry wybór dla osób znających język włoski lub posiadające zdolność szybkiej nauki języków obcych. Jednak nic straconego dla osób, które chciałyby wyjechać do tego kraju w celach zarobkowych, ale nie znają języka. Wielu pracodawców nie wymaga znajomości języka włoskiego do podjęcia pracy.
Dzięki tej stronie www szukanie pracy za granicą jest o wiele prostsze i efektywne. Wystarczy, że uzupełnisz swoje cv i zgłosisz się w wybrane przez Ciebie miejsca , a na pewno znajdziesz upragnioną pracę.

Praca

Opublikowane przez | 19 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Oferta zamieszczona na łamach naszego portalu jest skierowana do wszystkich osób chcących rozpocząć pracę lub zmienić aktualnie posiadaną na lepszą. Korzystając z anonsów zamieszczonych na łamach naszego serwisu masz możliwość skorzystania z szerokiej gamy ofert pracy na rynku krajowym jak i poza granicami Polski. Za pomocą naszych stron nie tylko możesz przeglądać aktualnie zamieszczone oferty pracy, lecz możesz dodać swój wpis do bazy CV. Ten prosty zabieg pozwoli rekruterom ze współpracujących z nami firm skierować ofertę bezpośrednio do Ciebie!
W chwili obecnej prowadzimy dla jednego z naszych klientów nabór pracowników do pracy w Szwecji. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Szwecji to nie czekaj złóż swoją aplikację już teraz, lub dodaj swój wpis do bazy CV.
Jeżeli:
– jesteś otwarty na nowe doświadczenia,
– nie boisz się nowych wyzwań,
– jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
– cechuje Cię umiejętność pracy w grupie,
to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.
Skorzystanie z oferty pracy w Szwecji pozwoli Ci uzyskać stałą pracę dającą stabilizację finansową. Nasza akcja pod hasłem „praca Szwecja” na pewno spełni Twoje wymagania. Sprawi, że z chęcią będziesz myślał o swojej pracy, a wynagrodzenie które uzyskasz będzie w pełni satysfakcjonujące.
Niezależnie w jakim mieście Polski mieszkasz, czy jesteś mieszkańcem Warszawy, Katowic, Gdańska czy Wrocławia – to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!
Pamiętaj na konstruktywne zmiany nigdy nie jest za późno. Zadbaj o swoją przyszłość już teraz i skorzystaj z naszej oferty.

Praca w Szkocji.

Opublikowane przez | 19 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Jesteś osobą poszukującą pracy? Masz dość ciągłego odsyłania Cię z kwitkiem od pracodawców? Przeglądając oferty w internecie nie znalazłeś nic dla siebie? Nie ma ofert, związanych z Twoim zawodem?

Ta oferta jest dla Ciebie!
Nowoczesny, sprawdzony i doświadczony portal oferuje wszystkim osobom poszukującym pracę, niezwykle ciekawą i sprawdzoną ofertę!

Praca w Szkocji to możliwość dla Ciebie pożegnania się z bezrobociem i szansą powrotu do zawodu. To szansa na rozpoczęcie pracy, która da Ci satysfakcję, nie tylko finansową i zawodową.
Oferujemy wszystkim poszukującym pracy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców, podniesienie Twojego standardu życia, terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie powyżej średniej europejskiej, wsparcie przy organizacji transportu, wsparcie przy organizacji mieszkania, uczciwość, miłą współpracę a także możliwość pracy w nowoczesnych miastach i dogodnych, sprzyjających warunkach.
Nowe miasto, nowe krajobrazy – rozpocznij nowe życie!

Nie czekaj, aplikuj i zgłoś się do nas już dziś!
Prześlij do nas swoje zgłoszenie i załącz CV.

Być może ta praca czeka właśnie na Ciebie!
I to Ty teraz możesz zmienić swoje życie!

Jesteśmy sprawdzoną firmą, która rzetelnie pomaga znaleźć pracę zarówno osobom poszukującym prostej pracy fizycznej, jak i wykwalifikowanych pracowników umysłowych.
Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie!
Nie znalazłeś oferty związanej z Twoim zawodem ?
Nie szkodzi! Napisz do nas, tworzymy bazę pracowników, dzięki czemu łatwiej nam będzie potencjalnemu pracodawcy Cię odnaleźć.

Pracownik na wymiar

Opublikowane przez | 21 lutego 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Szukam pracy

W bazie danych opisywanej strony można znaleźć wiele informacji na temat potencjalnych pracodawców i pracowników. Dostępne są między innymi ogłoszenia typu dam pracę oraz szukam pracy. Wszystkie oferty umieszczane w serwisie są regularnie sprawdzane i aktualizowane, dzięki czemu użytkownicy serwisu mają pewność, że nie są one dodawane przez oszustów.

Serwisy szukam pracy

W Polsce serwisy „szukam pracy” gdzie można dodawać swoje ogłoszenia i tworzyć CV online są bardzo popularne. Jest wiele dużych portali gdzie można umieszczać swoje ogłoszenia dzięki czemu zwiększamy swoje szanse na znalezienie nowej pracy. Jeżeli przez długi czas nie możemy znaleźć nic ciekawego to warto zastanowić się nad napisaniem takiego ogłoszenia, nic nie tracimy, a możemy zyskać naprawdę wiele.

Pracownik na wymiar

Szukasz idealnego pracownika i nie chcesz tracić czasu na spotkania z osobami, które nie spełniają twoich wymagań… Pozwól, że zrobimy to za siebie.

Nasz portal to miejsce, gdzie będziesz mógł zamieści swoją ofertę i szczegółowo opisać jakich kwalifikacji i umiejętności oczekujesz u potencjalnego kandydata. A my na podstawie wysyłanych aplikacji dokonamy pierwszej selekcji, dzięki której przedstawimy ci tylko tych kandydatów, którzy odpowiadają opisanemu przez ciebie profilowi. Dodatkowo nasza baza CV pozwoli ci poszerzyć krąg poszukiwań także o osoby, które wydadzą ci się interesujące nawet jeśli nie aplikowały na twoją ofertę.

Zapraszamy wszystkich pracodawców do rejestrowania się i zamieszczania swoich ofert.

r e k l a m a
Witaj na portalu pracujzagranica.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.